Zavolejte nám

+ 420 602 138 777

Napište nám

servis@mertlik.eu

Po 14 letech zkušeností a neustálého progresu na poli silniční nákladní dopravy jsme se rozhodli rozšířit portfolio poskytovaných služeb naší společnosti o servisní činnost. Konkrétně se jedná o multifunkční pneuservis a výrobu hydraulických hadic na míru.

Servisní zázemí odpovídá všem ekologickým a bezpečnostním normám. Jeho komplexnost navíc doplňuje naše mobilní servisní vozidlo Volkswagen Crafter, plně vybavené pro výměny a opravy pneumatik a lisování hydraulických hadic i mimo naše stabilní servisní zázemí. Samotný provoz je vybaven kvalitními stroji z USA (osobní vyvažovačka zn. Hunter) a Itálie (osobní a nákladní zouvačky zn. Ravaglioli a Corghi, dále nákladní vyvažovačka značky CEMB). V hydraulickém provozu jsme vsadili na finskou značku FINN-POWER, zabývající se přes 40 let vývojem a výrobou hydraulických armovacích lisů a řezaček pro hadice.

 

Filozofie servisní činnosti nákladních a užitkových vozidel

Základem efektivního a ekonomického provozování silniční dopravy je akceschopnost a provozuschopnost každé flotily. Preventivní údržba, promyšlený servisní plán a následné minimální prostoje jsou klíčem k dosažení tohoto stavu. Ze zkušenosti víme, že tyto úkony je třeba plánovat tak, aby byla co nejméně narušena kontinuita provozu. Proto naše služby budeme poskytovat nepřetržitě 7 dní v týdnu, abychom mohli servisovat Vaše vozidla v době jejich pravidelné odstávky. Tímto zajistíme vyšší rentabilitu provozu pro nás i naše zákazníky.

 

Pneuservis osobních vozidel

Péče o pneumatiky osobních vozidel je ve velké míře sezónní záležitostí. Jsme připraveni udělat vše, aby výměna pneumatik byla pro Vás co nejpříjemnějším zážitkem a minimálním narušením Vašeho běžného denního harmonogramu. Budeme k dispozici od časného rána až do pozdního večera a to 7 dní v týdnu. Vše začne online objednávkou Vámi preferovaného termínu. Jsme připraveni přizpůsobit se jednak situaci, kdy budete požadovat výměnu pneumatik na počkání (máme připravenou útulnou čekárnu wi-fi TV, kávovarem a drobným občerstvením) tak i tomu, kdy si vozidlo vyzvednete později, klidně i druhý den. Přes noc se o něj nemusíte vůbec bát, jelikož disponujeme 24 h denně střeženou parkovací plochou o výměře 5 000. Místa na přenocování  tu tedy máme až dost. Uděláme vše proto, abychom vyšli vstříc Vašim přáním.

HLEDÁTE NÁKLADNÍ ČI OSOBNÍ PNEUSERVIS NA ÚROVNI?