Hlavním zaměřením je kusová a celovozová mezinárodní přeprava vozidel mezi zeměmi: 

Česká republika (CZ), Slovensko (SK), Německo (DE), Rakousko (AT), Belgie (BE), Holandsko (NL), Lucembursko (LUX)

Jen na dopravu mezi Českou republikou a Německem obousměrně máme každý týden nasazeno 15-20 nákladních souprav na přepravu vozidel. 

Disponujeme dvěma logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel. V České Lípě a v Praze. 

S ohledem na propracovaný logistický systém plánování dopravy jsme schopni nabídnout krátké dodací lhůty a velmi výhodné ceny i na přepravách menšího počtu vozidel (nekompletní náklady)

Objednávání přeprav realizuje zákazník online pomocí svého přístupu do našeho transportního systému. Žádné telefonování nebo e-mailová komunikace nejsou nutné. Dispečer objednaná vozidla k transportu vidí ihned na digitální plánovací mapě na svém monitoru a rovnou je může přidělit řidiči k naložení. Zákazník prostřednictvím svého přístupu vidí termín vyzvednutí i doručení vozidel. Po uskutečnění dopravy je vygenerována faktura, která je společně s digitalizovaným listem CMR ke stažení v systému. Procesy jsou nastaveny tak, abychom šetřili zákazníkům čas při objednání přeprav, zajistili kompletní přehled o stavu objednávek, realizovaných transportů a veškerých dokumentů na jednom místě. Je možné vygenerovat více loginů pro zaměstnance jedné společnosti. 

Pojďte si vyzkoušet dopravu na moderní způsob. Uvidíte, že ušetříte čas i peníze.

Pro založení přístupu kontaktujte:
Ing. Radek Bezkočka
Tel.: +420 724 379 083
e-mail: cartransport@mertlik.eu

POTŘEBUJETE KVALITNĚ PŘEPRAVOVAT VAŠE AUTOMOBILY?