Založení společnosti:

Mertlík.eu – Car Transport Company, s.r.o. byla založena v roce 2010 jako pokračování činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti přeprav automobilů od roku 2006.

 

Poskytované služby:

  • Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel. Jsme specialisté se na kusové přepravy již od jednoho vozidla. Vozíme také celovozové kompletní náklady. 
  • Transportně operujeme v České republice, Slovenské republice, Německu a zemích BENELUXU. 
  • Ve směru do ČR se soustředíme převážně na svozy ojetých vozidel z aukcí. 
  • Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značky VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel LOHR a KASSBOHRER. 
  • Disponujeme vlastním dopravně-ekonomickým systémem, který automatizuje většinu procesů mezi námi a klientem a dovoluje nám tak poskytovat služby na vyšší úrovni.

Firemní filozofie:

Společnost Mertlík.eu – Car Transport Company, s.r.o.. se snaží v rámci své firemní filozofie především spokojeného zákazníka. Prioritou je budování dlouhodobého obchodního vztahu založeného na vzájemné důvěře. Cílem společnosti je kvalitní obhospodařování potřeb stávajících zákazníků a zdravý růst, budující pevné základy, na které se můžete spolehnout. Důraz klademe na vývoj vlastních softwarových aplikací a postupů, které klientům šetří čas a zajišťují vyšší komfort obchodního vztahu. Přepravy vozidel zajišťuje stabilní tým řidičů, kteří jsou pravidelně školeni tak, abychom Vám, našim zákazníkům dokázali nabídnout nejvyšší možný standard služeb.

Pojďte spolupracovat s námi, pomůžeme vám růst…

Jsme tým, na který se můžete spolehnout.


o-nas.jpg    o-nas2.jpg    o-nas3.jpg

POTŘEBUJETE KVALITNĚ PŘEPRAVOVAT VAŠE AUTOMOBILY?